• Devil May Cry 5 Xbox gösterisini yaptı ve ne zaman çıkacağı belli oldu

Devil May Cry 5 Xbox gösterisini yaptı ve ne zaman çıkacağı belli oldu

Devil May Cry 5 Xbox gösterisini yaptı ve Xbox One, Xbox One X, PlayStation 4 ve Windows PCde yayınlanacağını duyurdu ve Devil May Cry 5 Ne zaman çıkıyor soruna beklenen yanıt geldi.

Açıklamayla birlikte, bir römork, şeytan avcısı Nero ve onun yeni silahları olan Şeytan avcılarını içeren yoğun bir oyunla başladı. Şeytan avcıları, Neronun ortağı Nico tarafından tasarlanan mekanik silahlardır ve ona yeni şeytani bir tehdide karşı savaşta bazı özel güçler kazandırır - Kızıl Mezar Şehrini hızla ele geçiren bir şeytan ağacından tohumlar. In Devil May Cry 5 , Nero o bir minibüsün biterse kendi iblis avcılık iş kurmak ve onun yeni silah ona kendi ayakları üzerinde geri almak yardımcı olacak.

Fragmanda, Neronun Overture Devil Breaker isimli ilk kolunu görüyoruz. Basit görünümü, şehrin fark edilmeden dolaşmasını kolaylaştırıyor. Ama bunun seni kandırmasına izin verme. Elektrik gücü onu aşağı çekmeye çalışan herhangi bir şeytanı caydırmaya yetecek kadar güçlüdür.

Diğer kolu Gerbera Devil Breaker, düşmanları hedef almak ve saldırılarını yansıtmak için tasarlanan yıkıcı bir şok dalgasını ele alıyor. Nero, kendisini bir savaş sırasında kaçmak için mükemmel bir taktik olan havaya fırlatmak için de kullanabilir.

Şeytan avcıları, Neronun ünlü kılıcı Red Queen, ve Blue Rose ile birlikte Neil May Cry 5deki Neronun mücadelesine yeni bir dinamik katıyorlar . Römorkun sonuna doğru Dante, kendi motosikleti gibi iki motorlu motorunu iki eldiveni içeren ve onun düşmanlarına karşı durdurulamaz bir vurucu rampa olarak kullanan yeni hamleleriyle anlık olarak gösteriliyor.

On yıllık bir aradan sonra, en sevdiğimiz şeytan avcıları olarak bir kez daha oynayabileceğimiz anlaşılıyor. Şimdiye kadar, Dante ve Neronun , henüz duyurulmamış olan üçüncüsü olan Devil May Cry 5 deki üç oynanabilir karakterden ikisi olacağı doğrulandı . Virgil mi olacak? Görünüşe göre bu hafta bu kadar fazla bilgi bulamayacak, ancak Capcomun 8 Mart 2019 da oyunun çıkış tarihinden önce gizemli karakteri ortaya çıkardığını görmeyi bekliyoruz.