• Steam kullanıcılarına göre 2018 enleri

Steam kullanıcılarına göre 2018 enleri

Steam kullanarak 2018 yaz ayında en çok yüklenen oyunların size bir listesini yaptık.
Steam oyunları 2018 enleri

Prey

Ay ın etrafında dönen bir uzay istasyonunda, bir dizi şiddetli yabancı işgalciyle birlikte yalnız kalan bir sınav konusu olan Mogan Yu olarak oynuyorsunuz. Neyse ki senin, hayatta kalmana yardım edecek bazı garip yeni güçlerin var. Nasıl devam edeceğinizle ilgili birçok seçenek ile istediğiniz şekilde oynayabilirsiniz. Şu anki yüzde 50, 9,99 da .

Cities: Skylines

Bir tanrı ve bir inşaat mühendisi karışımı olarak, mükemmel bir metropolün içine küçük bir kasabaya çıkın, trafik sıkışıklıklarını çözmek için zaman ayırın, mahalleleri ayırın ve yeni sitenizi genişleme için şekillendirin. Simülasyona daha fazla içerik eklemek istiyorsanız, satışta da birçok genişleme paketine göz atın. Oyunda yüzde 75 lik bir maliyetle yüzde 75 lik bir indirim var .

Jackbox Party Pack 1 - 4

Sunulan Jackbox Parti Paketlerinin her biri, büyük gruplar halinde oynamak için ideal bir avuç oyun içerir. Herkesin bir akıllı telefonu olduğu sürece, zekâ, trivia ve karalamalar mizahi savaşlar yapabilirsiniz. £ 7,59 dan .

Red Strings Club
Bir barmen ve bir hacker iki gizli bir içme kuruluşunda bir siberpunk hikayesi sürüyorlar. Toplumu kontrol eden kurumun yolsuzluklarını açmak için içki karıştırma ve dijital aldatma yeteneklerinizi kullanın. Steam Yaz indirimi yüzde 33 indirim: £ 7.63 .

PlayerUnknown s Battlegrounds

Bu büyük bir tanesi. Şu andaki en sıcak türün önemli bir parçası, tek başına ya da küçük bir takımda ölüme giden bir savaşta çeşitli yerler ve silahlarla dolu haritalara doğru havaya uçarken 99 kişiye katılıyor. Savaş alanı zaman geçtikçe küçülür, bu yüzden savaşmak ya da ölmek için başka seçenek yoktur. 18.08 sterlin .

Hellblade: Senua s Sacrifice

Gergin mücadele ve ilgi çeken bulmacalar ile dengeli bir yürek öyküsü. Kahramanımız Senua, yeraltı dünyasına bir yol bulmak için uzak kuzeye gitti, ancak İskandinav tanrılarının güçleri ve kendi psikotik ataklarıyla karşı karşıya kaldı. Yüzde 40 var .

The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition

Bu projede, aynı adla Polonya fantezi romanlarına dayanan CD Projekt Red in üçüncü oyunu arasında yaklaşık 150 saatlik RPG iyiliği var. Ünlü canavarı avcısı Geralt olarak, evlatlıklı bir ülkeye giderken ve paralı askerlik becerilerinize ihtiyaç duyanlarla tanışırken, evlatlıklı kızınızı araştırmalı ve aynı zamanda onu arayan doğaüstü Wild Hunt u da öğrenmelisiniz. 13,99 .

Firewatch

Hayatından eve kaçan Henry, yaz sıcağında orman yangınlarına dikkat çekmek için Shoshone Ulusal Ormanı na gidiyor. Sadece şirketiniz için telsizin diğer ucundaki yöneticinizle, sorunları kontrol etmek için parkurlara çıkın, ancak daha şüpheli bir şeye rastlayın. Oyun yüzde 75 ile yüzde 3,74 .