• LG G4 Amiral Gemisi Dışarıya Sızdı

LG G4 Amiral Gemisi Dışarıya Sızdı

LG Markasının bu sene çok ses getirecek olarak belirtilen G4 olarak adlandırılan Amiral Gemisi Modelinin tanıtılmasına iki hafta kala, şirketin telefon için hazırladığı görsellerinin bazıları firmadan sızdırıldı. G4 Modeline ait bir çok ön görünüm özellikleri bu öğrenilmiş oldu. 28 Nisan günü tüm dünyada ve Türkiye de lansman olarak tanıtılacak olan LG G4 telefon modeli farklı tonlarda deri kaplamaları ile telefon pazarında kendine özgü bir yerde olacağını şimdiden görebiliriz.

Korenin devi LG firması G4 modeli arka kapağı plastik olan modelleri ilede satışa sunacak. LG firmasının İnce Yay Tasarım (Slim Arc Design) olarak duyurduğu tasarım G4 modelinin amiral gemisi benzeri olarak telefonun gövdesinin hafif kavisli olacağını duyurdu. 5.5 dev ekranı ve 2560×1440 piksel çözünürlüğünde IPS quantum ekran sahip olmasının yanı sıra enerji tasarrufunun 3000 mAh bataryası ile iyi derecede sağlanacağı şimdiden konuşulan konular arasında yer almakta.

G4 Modelinin destekleyeceği bir başka özellik ise MicroSD kart desteği olarak belirtilirken telefon işlemcisinin yonga seti hakında bir bilgi verilmezken Qualcomm Snapdragon 810 yonga setiyle 3 GB RAM olacağı kesin gibi görünüyor.

LG Amiral Gemisi ile bu sene adından çok kez bahsettirecek gibi gözüküyor G4 Marka Telefonun bataryası değiştirilebilir olarak tasarlanırken telefonun boyutları ise 149.1 x 75.3 x 8.9 mm olarak sızdırılırken ağırlığı konusunda her hangi bir bilgi verilmedi.