• Güvenlik Kameraları

Güvenlik Kameraları

Güvenlik Kameraları çevre güvenliğini sağlamanın yöntemlerinden birisidir evinizi ve işyerinizi güvenlik kamaralarının caydırma özelliğini kullanarak hırsızların giremeyeceği güvenli bölgeler oluşturmanın yöntemlerinden birisidir, çoğu firma bu özelliği personel takibi olarak kullansa da ön plana çıkan özelliği alarm sistemleri ile birlikte çalışarak işyerinizi ve evinizi güvenlini üst seviyeye çıkarır. Kameranın takılığı olduğu ortamlarda olup biten her şey DVR gibi kayıt cihazları veya bilgisayarlar üzerinde kayıt altına alınarak depolanır. İstenilen kayıt zaman aralığı belirterek veya canlı olarak izleme imkanı sunar.Güvenlik Kameraları kendi içlerinde Sabit Kameralar, Doma Kameralar, IR Kameralar, Speed Doma Kameralar olarak çeşitlere ayrılır. Özelliklerine göre çalışma alanları da değişikler gösterirler hareket algılayıcılar, gece görüş ve ses kayıt özellikleri gibi alternatifleri sınıflarına göre de ayrılmışlardır. Kullanım alanına göre takılan güvenlik kameraları takılığı olduğu alanı 7/24 izler ve kayıt altına anlık alır.

Güvenlik Kamerası Kurumları servisimiz bünyesinde takılacak alanları kontrolü ile yapılır kameraların takılacağı alanları kapsama alanı ve en iyi görüşü alacak şekilde tespit edilerek planlamanın krokisi ile fiyat teklifi sunar. Monte edilen kameralar istek doğrultusunda DVR cihazı veya Bilgisayar üzerinden kayıt altına alınabilecek şekilde ayarlanır ve mobil uygulamalar yada diğer bir seçenek olarak web sayfasından uzaktan kontrol edilerek izleme imkanı ile teslim edilir.


Kameralarda yaşanan sıkıntılar firmamız bünyesinde tamir edilir gereğinde yenisi ile değiştirilerek güvenlik sisteminin çalışır halde kalmasına sağlar.