• Kurumsal Web Sitesi Yapımı

Kurumsal Web Sitesi Yapımı

Bir firmanın Marka değerini arttırmanın ve ürün tanımının yapılmasının local ve global şartlarda ucuz maliyetli bir o kadar ses getirecek şekilde yapılmasının en iyi yöntemi firmaların profesyonel hazırlanmış bir web sitesine sahip olması yolundan geçmektedir.

Günümüzde yeniliğe açık olan firmaların büyük çoğunluğu internetin eşsiz potansiyeli görmüş ve bu bazda özel hazırlıklar yaparak kendi yazılım ekiplerini kurarak planlanan projeye uygun düşük bütçelerle internet üzerinden bir çok reklam girişiminde bulunmuşlar ve çok büyük karlar elde etmişlerdir.

Kurumsal Firmalar Web sitesi yaptırmadan önce dikkat etmesi gereken en önemli husus firmanın nasıl bir web sayfasını ihtiyacı olduğu yönündedir. Firma Tanıtım Sitesi mi? Ürün Tanıtım Sitesi mi? Yoksa E-Ticaret sitesi ile ürün satışımı yapmak mı? gibi seçeneklerin düşünerek önceden planlanarak hareket edilmesi gerekmektedir, amaca yönelik hareket etmek burada en önemli adımlardan birisidir.

Kurumsal Web Sayfası Demolarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Web sayfası nasıl yapılır?
Küçük Çekmece İkitelli web sitesi tasarım hizmeti verenfirmamız siz değerli dostlarmız için bir kaç adımda web sayfasını firmanızın ihtiyacı olduğu doğrultuda ön hazırlığını oluşturur,

Web sayfası tasarımı için firmanızın tanımına uygun renkler ve resimler seçerek internet de ki kurumsal tanıtımını en iyi şekilde yapacak dizaynlar eşliğinde demo halinde size sunar. Sunulan demo da görsel ve işitsel materyalleri bir bütün halinde ahenkli ve göze hoş gelmesi kullanıcıyı sıkmaması, kullanıcının aradığı ürünü veya bilgiyi kolay ulaşılabilir duruma olması önemli bir etkendir. İyi bir tasarıma sahip olan web sayfası potansiyel müşterinizin gözünde kurumsal değerinizi artırır ve reklamınızın iyi yapılmasını sağlar.

Tasarım aşamasından sonraki aşama web programlama kısmıdır bu bölüm web sayfasının en önemli kısmıdır. Çünkü iyi bir tasarıma sahip web sayfası sadece görselliğinin iyi olması ile firmanıza bir şey kazandırmaz, tasarıma uygun hızlı açılabilir güvenlik seviyesi yüksek web yazılımı gerekmektedir. Web sayfasınız güzel bir tasarıma ve güvenli kodlama ile kullanıma hazır olur. Bu aşamalardan sonra Kurumsal Firmanıza özel web yazılımınız olur firmanızı dünya pazarına açılabilir müşteri portföyünü genişletip ürün yelpazenizi veya hizmet alanlarınızı sınırsız bir şekilde sergileyebilirsiniz.


Kurumsal Web Sitesi Firmanız için önemi ve artıları

Yapılan işte ve Sektörde Profesyonellik algısı yaratır.
Her zaman için başarıya giden yolda bir adım olur.
Firmanızın dünyaya açılan bir penceresi olur.
Firmanın bölgesel tanımının yanı sıra müşterilerin coğrafi uzaklığının önemini ortadan kaldırır.
Firma Müşteri Portföyünü genişletir ve buna bağlı olarak firma geliri artırır.
Google 1 sayfada çıkarak sektörde rakip firmalarla eşit seviye gelerek rekabete ortak olmayı sağlar.
7/24 Firma reklamınız yapılır.
Broşür gibi basılı materyallerinden kurtularak reklam maliyetlerinde ciddi bir düşüş yaşatır.